top of page

Hizmetlerimiz

Üretim | Tamir | Parlatma

Ev,oto ve çelik kasa anahtar

Ev, Oto ve Çelik Kasa
Anahtar Yapımı

Güvenlik hepimizin temel ihtiyaçlarından biridir. Biz de 20 yılı aşkın süredir verdiğimiz hizmetle gerek eviniz gerek otomobiliniz veya tüm birikimlerinizi sakladığınız çelik kasalarınızın anahtarlarını özenle ve hassasiyetle üretiyor ve değiştiriyoruz. Her türlü Kapı, Otomobil ve Çelik Kasa kilidini açıyor ve anahtarlarını yapıyoruz.

tencere,çaydanlık parlatma ve tamir

Çaydanlık ve Tencere
Tamiri - Parlatma

Eski Çaydanlık, Tava ve Tencere gibi Mutfak eşyalarınızı Profesyonel bir şekilde meslek inceliklerimizle tamir ediyor ve daha sonrasında parlatıyoruz. Bu çalışmayla mutfak eşyalarınıza yepyeni bir görünüm sağlıyoruz. 20 Yıllık tecrübemizle sizlere hizmet etmekten memnuniyet duyuyoruz.

bıçak bileme

Bıçak, Satır ve Baltaları
Sulu Taşla Bileme

Zamanla körelmiş Bıçak, Satır ve Balta gibi kesici ev aletlerinizi, sulu taşla bileme yöntemi ile yepyeni bir işlevsellik kazandırıyoruz. Yaptığımız çalışma bu ev aletlerinizi ilk günkü keskin haline getiriyor. 

BIÇAK ÜRETİMİMİZ

20 yıllık Deneyim ve tecrübe ile bıçak üretimi konusunda hünerlerimizi gösteriyoruz. Özellikle paslanmaz çelik malzemeden üretilen bıçaklar yıllar boyunca kalitesinden ödün vermeden çeşitli amaçlarda kullanılmaktadır, biz bu malzemeyi kullanarak ihtiyaçlarınıza uygun keskin ve dayanıklı bıçaklarla sizlere hizmet sağlıyoruz. %100 yerli, ihtiyaçlarınıza uygun, kaliteli ve dayanıklı bıçaklar üretiyoruz. 

bottom of page